LIGA ŠAMPIONA: Tadić HEROJ u Dortmundu, Liverpul ZGAZIO Atletiko! (VIDEO)

03.11.2021

22:00

Večeras je na programu bilo osam utakmica Lige šampiona, a glavni utisak na ljubitelje fudbala u Srbiji ostavio je kapiten Ajaksa Dušan Tadić! Naime, "Kopljanici" su zabeležili trijumf nad Borusijom, posle preokreta, rezultatom 3:1, a Srbin je bio strelac izjednačujućeg pogotka u 72. minutu meča. Liverpul nije imao nikakvih problema sa Atletikom (2:0), dok su Lajpcig i PSŽ remizirali rezultatom 2:2.

Dušan Tadić slavi gol u Dortmundu

Inter je rutinski savladao Šerif u Tiraspolju (3:1), dok je Sporting deklasirao Bešiktaš u Lisabonu - 4:0.

Mančester siti je očekivano nadigrao Klub Briž na "Etihadu" rezultatom 3:1, dok su od 18:45 na programu bile dve utakmice elitnog takmičenja.

Tok mečeva mogli ste da pratite uživo na našem portalu.

Kraj utakmica

90+4. minut - U nadoknadi vremena, golove su postigli Klasen za Ajaks i Traore za Šerif, dok je Lajpcig izjednačio protiv PSŽ-a -2:2.

84. minut - Aler je kompletirao preokret! Ajaks vodi u Dortmundu - 1:2!

82. minut - Aleksis Sančez je pogodio mrežu Šerifa, Inter vodi sa 3:0.

72. minut - Sterling je povisio na 3:0 na "Etihadu". Dušan Tadić je, ujedno, iskoristio smušenu reakciju odbrane "Milionera", pa je postigao gol za "Kopljanike" - 1:1!

66. minut - Škrinjar je duplirao vođstvo "Neroazura" u Moldaviji - 0:2!

57. minut - Pogodak Suareza u Liverpulu je poništen, dok je Sporting postigao novi pogodak preko Sarabije - 4:0.

54. minut - Brozović je rastužio Tiraspolj, Inter vodi golom Hrvata! Praktično u istom minutu, Marez je doveo "Građane" u vođstvo protiv Briža - 2:1!

48. minut - Žota je postigao svoj drugi gol, ali je poništen, ostaje 2:0 na "Enfildu".

46. minut - Počeli su drugi delovi utakmica.

Kraj prvog poluvremena

41. minut - Bešiktaš je u potpunom nokdaunu, Sporting je preko Paulinja dao i treći gol - 3:0!

40. minut - Vajnaldum je bio još jednom precizan, preokret Parižana u Lajpcigu - 1:2!

39. minut - Pedro Gonsalveš je postigao i drugi gol za Sporting, koji vodi sa 2:0.

37. minut - Rojs je iz jedanaesterca "šokirao" Ajaks, Borusija vodi sa desetoricom - 1:0.

30. minut - Sporting je poveo protiv Bešiktaša iz penala koji je realizovao Pedro Gonsalveš - 1:0!

29. minut - Defanzivac Borusije Humels je isključen, Tadićevom Ajaksu olakšan posao u Nemačkoj!

21. minut - Vajnaldum je poravnao rezultat u Lajpcigu (1:1), dok je Mane duplirao prednost Liverpula protiv Atletika - 2:0!

17. minut - Autogolom Stounsa Belgijanci su ekspresno izjednačili protiv Mančester sitija - 1:1.

15. minut - Foden je zatresao mrežu Klub Briža na "Etihadu" - Siti vodi rezultatom 1:0!

13. minut - Diogo Žota je, na centaršut Aleksander-Arnolda doveo Liverpul u vođstvo protiv "Jorgandžija" - "Enfild" je proključao, 1:0!

12. minut - Donaruma je odbranio penal Silvi, Nemci su propustili najveću moguću šansu da dupliraju prednost!

8. minut - Enkunku je doveo Lajpcig u vođstvo protiv PSŽ, postigavši prvi pogodak na duelima koji su počeli u 21 čas - 1:0!

5. minut - Još uvek traje početno ispitivanje snaga, nema golova na terenima širom Evrope.

1. minut - Počele su utakmice.

Počinju prva poluvremena

Večeras su na programu tri derbija, a velika uzbuđenja očekuju se na "Enfildu", gde gostuje Atletiko Madrid.

Tadićev Ajaks ide na noge Borusiji koju je savladao u 3. rundi u Amsterdamu, dok će u Nemačkoj snage odmeriti Lajpcig i PSŽ. Šerif će u Moldaviji pokušati da nastavi "bajku" protiv Intera, dok Mančester siti ne bi trebalo da ima problema sa Brižom na "Etihadu".

U Lisabonu igraju Sporting i Benfika, a tok duela možete pratiti uživo na našem portalu.

Od 18:45 na programu su bila dva susreta elitnog takmičenja, o čemu više možete pročitati OVDE.