ITALIJANI SE IZVUKLI U BEOGRADU: Remi Zvezde, Grk Empoliju POKLONIO penal! (VIDEO)

03.11.2021

18:07

Omladinci Crvene zvezde remizirali su sa Empolijem u drugoj rundi omladinske Lige šampiona rezultatom 1:1.

Radost omladinaca Crvene zvezde

Crveno-beli su poveli u 42. minutu kada je Nikolašević asistirao do Stojanovića, a vezista šampiona Srbije pogodio – 1:0.

Prvak Italije je do izjednačenja došao u 56. minutu. Vezista Facini ušao je u kazneni prostor, a kada je video da mu lopta beži bacio se preko nogu Malentijevića. Sudija Fotias je naseo na glumu mladog Italijana i pokazao je na penal. Siguran sa “bele tačke” bio je Inosenti – 1:1.

Meč je odigran na Banovom brdu, a revanš je na programu za 20 dana na Apeninima.