LŠ: Zijeh skinuo prokletstvo protiv Malmea, Volfsburg SRUŠIO Salcburg za ludnicu u grupi!

02.11.2021

19:40

Fudbaleri Čelsija su savladali Malme sa 1:0 u okviru četvrtog kola Lige šampiona, dok je Volfsburg bio bolji od Salcburga sa 2:1

Detalj sa meča Čelsi - Malme

Dugo je trebalo šampionu Evrope da slomi domaći Malme. U prvom poluvremenu nije bilo golova, a onda su "plavci" u 56. minutu "otvorili" tvrdog domaćina.

Hadson-Odoi je odigrao dupli pas sa Havercom, centrirao je, a Zijeh je samo sproveo loptu u mrežu Malmea.

Ovim je fudbaler prekinuo post koji je trajao još od avgusta i ovog puta doneo velika tri boda svom timu.

Potpuno neočekivano, srpski fudbaler Veljko Birmančević je dobio samo četiri minuta u ovom meču i nije imao zapaženiji učinak.

Volfsburg je iznenadio Salcburg i potpuno zakomplikovao stvari u grupi G.

Već posle četiri minuta nemački tim dolazi do vođstva protiv Salcburga, strelac je bio Ridl Baku.

Maksimilijan Vober je poravnao rezultat i Salcburg se vratio posle prelepog gola sa 25 metara.
Međutim, Nmeča donosi Volfsburgu novu prednost i pogađa za konačan rezultat od 2:1.