Napredak konačno pobedio, Metalac nastavio sa OČAJNIM rezultatima!

02.11.2021

17:27

Fudbaleri Napretka savladali su Metalac u Gornjem Milanovcu sa 3:2, u meču 15. kola Superlige Srbije.

Fudbaleri Napretka iz Kruševca

Napredak je konačno pobedio, ovo im je prva pobeda u poslednjih pet kola, dok je Metalac nastavio sa lošim partijama i ovo im je peti uzastopni poraz u prvenstvu

Napredak je u 40. minutu već imao vođstvo od 2:0, zahvaljujući Tomiću i Kerkezu.

Međutim, u 45. Krajišnik je smanjio rezultat, koji nije dugo bio na snazi, pošto je Jovanović u trećem minutu nadoknade vratio dva gola prednosti gostima.

Stojić je u 49. ponovo dao nadu Metalcu, međutim, ovo je bio i konačan rezultat utakmice.