LALE SLAVILAE U DERBIJU: Vukadinović srušio Proleter!

01.11.2021

19:46

U okviru 15. kola Superlige Srbije odigran je novosadski derbi u kojem je ekipa Vojvodina minimalnim rezultatom savladala komšijski Proleter (1:0).

FK Vojvodina

Vukadinović je već u 10. minutu zatresao mrežu rivala nakon lepe akcije.

Naime, Zukić je uputio poprečni pas kroz peterac, gde se na pravom mestu našao napadač koji je savladao golmana Petrića.

U nastavku meča, najbolju šansu na ovom meču imao je Tomović u 66. minutu, ali je golman "Lala", Simić atletskom intervencijom sprečio pravnanje.

Pokušavali su igrači Proletera i preko Evandra u 80. minutu, ali nikako nisu mogli da savladaju pomenutog Simića.

Novosadska "stara dama" je ovom pobedom stigla do četvrtog mesta, dok je Proleter na poziciji broj deset.