NOVI KIKS REALA: Benzema će sanjati PREČKU, Osasuna neporažena na "Santjago Bernabeu"!

27.10.2021

21:31

Real Madrid je remizirao bez golova sa Osasunom na "Santjago Bernabeu" u okviru 11. kola Lalige.

Detalj sa meča Real Marid - Osasuna

Real je napravio novi kiks u španskom prvenstvu i tako ostao na deobi prvog mesta sa Seviljom, Betisom i Real Sosijedadom.

"Kraljevski klub" je imao inicijativu u meču, ali ona mu se nije isplatila. U prvom poluvremenu su favoriti propustili dve izgledne šanse preko Vinisijusa Žuniora u 31. minutu i Eduarda Kamavinge u 45.

Monkajola imalo goste nije doveo u vođstvo na startu drugog poluvremena, ali nije imao sreće i pogodio je levu stativu.

U 62. je Karim Benzema na drugoj strani pogodio prečku, ali silovit udarac je bio zamalo neprecizan.

Prethodno su fudbaleri Betisa deklasirali Valensiju sa 4:1, i tako stigli do 21 boda na tabeli.

Za Betis su pogađali Iglesijas (dva puta) , Pecele i Huanmija, dok je poraz Valensije ublažio Paulista.