HLADAN TUŠ U TORINU: Sasuolo NOKAUTIRAO Juventus u nadoknadi!

27.10.2021

18:38

Fudbaleri Juventusa su doživeli neprijatno iznenađenje na domaćem terenu, pošto su u okviru 10. kola italijanske Serije A poraženi sa 1:2 od ekipe Sasuola.

Detalj sa meča Juventus - Sasuolo

Juventus nikako da se pronađe ove sezone, pa je prosuo nove bodove, i to u finišu meča sa Sasuolom.

Gosti su poveli u 44. minutu nakon što je Davide Fratezi bio pecizan.

Usledila je ofanziva domaćih koja se isplatila u 76. minutu pogotkom Vestona Mekenija.

Međutim, nisu uspeli izabranici Masima Alegrija uspeli da stignu do preokreta, a u nadoknadi je usledio hladan tuš.

Nakon sjajne asistencije Berardija, Maksim Lopez donosi Sasuolu velika tri boda.

Atalanta je u Đenovi savladala Sampdoriju sa 3:1 i to nakon preokreta.

Domaći stigli do prednost već u 10. minutu preko Kaputa, ali ubrzo je usledio preokret.

Najpre je u 17. Askildsen postigao autogol, da bi u 21. pogodio i Sapata. Konačnih 3:1 postavio je Iličić u petom minutu sudijske nadoknade.

Udineze i Verona su remizirali 1:1.

Domaći su poveli preko Sakcesa u 3. minutu, da bi Barak iz penala u 83. minutu izjednačio rezultat.