KRAJ: Crveno i crno-beli ELIMINISANI iz Kupa Srbije!

27.10.2021

15:05

Kup Srbije tek što je počeo, a već imamo dva velika iznenađenja.

Detalj sa meča Voždovac Crvena zvezda

Voždovac i Čukarički su u Kup ušli sa velikim ambicijama, ali su takmičenje završili već na samom startu.

Crno-beli sa Banovog Brda poraženi su na gostovanju Loznici sa minimalnih 1:0.

Član Prve lige Srbije savladao je Ilićev tim golom Milinkovića sredinom prvog poluvremena. Čukarički je imao 60 minuta da proba da stigne do izjednačenja, ali nije uspeo.

U derbiju grada Beograda Radnički je savladao Voždovac sa 2:1 na Novom Beogradu.

Domaćin je posle prvog poluvremena imao prednost od 2:0, a crveno-beli sa Vračara u nastavku jedino su uspeli da ublaže poraz.

U preostalim mečevima Rad je bio bolji od Sloge iz Požege sa 2:0, Novi Pazar je savladao dobanovačku Budućnost sa 1:0, TSC je bio ubedljiv na gostovanju Zlatiboru, pošto je slavio sa 4:0. Radnički iz Niša i Napredak su upisali minimalne pobede protiv Dinama iz Vranja i Železničara iz Pančeva, dok je Proleter eliminisan od Bačke u gostima posle lošijeg izvođenja jedanaesteraca. Za kraj, Javor je u Ivanjici pobedio Mačvu sa 2:1 u duelu nekadašnjih članova Superlige.