U PARTIZANU MOGU SAMO DA LIJU SUZE: Asano održao čas fudbala reprezentativcu Srbije u Bundesligi (VIDEO)

24.10.2021

20:15

Ekipa Bohuma savladala je danas franfutski Ajntraht kod kuće rezultatom 2:0, u okviru devetog kola Bundeslige.

Takuma Asano

Prvi gol na meču postigao je Deni Blum u trećem minutu igre na asistenciju nekadašnjeg igrača Partizana Takume Asana.

Japanski internacionalac je najpre sjajno primio loptu, a potom pasom zabišao protivničku odbranu. Blum nakon toga nije imao zahtevan posao.

Igrači Ajntrahta imali su veliku priliku samo osam minuta kasnije, ali Gonsalo Pasijensija nije bio precizan nakon jedanaesterca.

Tačku na ovaj meč postavio je Sebastijan Polter golom u nadoknadi drugog poluvremena.

Srpski internacionalac Filip Kostić odigrao je čitav meč za ekipu iz Frankfurta i nije ostavio poseban utisak. Štaviše, zaradio je i žuti karton.

Bohum u narednom kolu igra sa Augzburgom, dok Ajntraht dočekuje Lajpcig.