PREMIJER LIGA: Čekićari zakucali Pevce, Lester se mučio sa Brentfordom (VIDEO)

24.10.2021

15:04

Fudbaleri Vest Hema savladali su Totenhem 1:0 u meču devetog kola Premijer lige.

Son, napadač Totenhema

Na drugoj strani je Fabijanski u 44. minutu odbranio dobar šut Kejna. Vest Hem je imao više prilika u drugom poluvremenu i do prednosti su došli u 74. minutu.

Kresvel je izveo korner sa leve strane, Antonio postavio nogu i doneo pobedu domaćoj ekipi.

U drugom meču današnjeg programa, Lester je kao gost savladao Brentford  sa 2:1.

Vest Hem je ovom pobedom skočio na četvrto mesto, dok je Totenhem doživeo poraz posle dve uzastopne pobede i ostaje na šestom mestu.