EVROPSKI DERBI U BAČKOJ TOPOLI: TSC poveo, Partizan reagovao SUROVO!

24.10.2021

12:17

Fudbaleri Partizana vode protiv TSC-a u Bačkoj Topoli sa 3:1 na poluvremenu.

Bibras Natho

Prvih 45 minuta u Bačkoj Topoli bili su jedni od najboljih u novoj sezoni Linglong Superlige Srbije.

Domaćin je ekspresno poveo golom bivšeg fudbalera Crvene zvezde Marka Petkovića u 9. minutu.

Ipak, Partizan u narednih pola sata postiže tri gola i stiže do potpunog preokreta.

Prvo je Rikardo iskoristio fantastičnu asistenciju Natha, a potom je usledila dominacija Nikole Terzića.

Talentovani fudbaler Partizana je doneo svom timu 2:1 posle najlepše akcije na utakmici, u kojoj su učestvovali još i Natho i Rikardo.

Terzić u 36. minutu postiže novi gol. Natho je šutirao, Filipović odbranio, a odbijenu loptu u mrežu poslao Partizanov "bonus".

Do kraja zaista sadržajnog poluvremena Banjac je pogodio stativu za TSC.