PREMIJER LIGA: Siti oduvao Brajton, ubedljiva pobeda "građana" (VIDEO)

23.10.2021

18:56

Fudbaleri Mančester sitija ubedljivo su savladali na gostovanju Brajton rezultatom 4:1 u okviru 11. kola Premijer lige.

Mančester siti ubedljivi na gostovanju protiv Brajtona

Ekipa Pepa Gvardiole je do drugog pogotka stigla u 28. minutu, posle kontranapada, kada je na asistenciju Griliša gol dao Fil Foden. Isti igrač je strelac bio i tri minuta kasnije, kada je posle šuta Žezusa uspeo da promeni pravac i prevari Sančesa.

Utešni gol za Brajton postigao je Mekalister u 80. minutu sa bele tačke, ali je Siti do kraja stigao da postigne još jedan, koji je bio delo Rijada Mareza u petom minutu sudijske nadoknade.

Nakon ove utakmice Siti se nalazi na drugom mestu Premijer lige odmah iza Čelsija, dok su "galebovi" na visokom četvrtom mestu.