PREMIJER LIGA: Bez DRAME na "Emiratima", Arsenal lagano SRUŠIO Aston Vilu! (VIDEO)

22.10.2021

21:05

Fudbaleri Arsenala savladali su Aston Vilu na "Emiratima" u 9. kolu Premijer lige rezultatom 3:1 (2:0).

Fudbaleri Arsenala slave gol protiv Aston Vile

"Tobdžije" su veći deo posla rešila u prvih 45 minuta. Parti je postigao vodeći pogodak u 23. minutu, dok je Obamejang duplirao prednost, posle promašenog penala, u nadoknadi prvog poluvremena.

Na 3:0 je povisio Smit-Rouv, dok je spektakularan počasni pogodak za Vilu delo Ramzija, osam minuta pre poslednjeg sudijskog zvižduka.

Londonski klub je tako upisao "trojkU" nakon dva vezana remija, dok je Vili ovo treći neuspeh u nizu. Ostali mečevi 9. runde šampionata Engleske na programu su za vikend, a derbi je zakazan za nedelju od 17:30 časova na "Old Trafordu", gde će snage odmeriti Mančester junajted i Liverpul.