OVAJ ČOVEK JE NEUNIŠTIV: Mitrović nastavio svoj golgeterski pir... (VIDEO)

20.10.2021

20:31

Fudbaleri Fulama su u 13. kolu Čempionšipa savladali ekipu Kardifa rezultatom 2:0, a jedan od najboljih na terenu kao po običaju bio je srpski golgeter Aleksandar Mitrović.

Aleksandar Mitrović golgeter Fulama

Dva gola je Mitrogol postigao pre samo četiri dana KPR-u, a sada je nastavio da rešeta protivničke mreže tako što je savladao golmana Kardifa.

Srpski reprezentativac je u 63. minutu sačekao pas sa desne strane od Bobija Rida i iz prvog dodira poslao loptu u donji desni ćošak uz stativu.

Pre njega vodeći gol za londonski tim bio je delo Kernija u 57. minutu meča. Nakon ove utakmice Fulam je zadržao mesto broj dva, dok Kardifu sledi grčevita borba za opstanak jer se nalaze na 21. poziciji i deli ih samo jedno mesto od zone ispadanja.