ZVEZDA NASTAVILA DOMINACIJU U LIGI ŠAMPIONA: Velika pobeda u Beogradu!

20.10.2021

17:05

Omladinski tim beogradske Crvene zvezde ostvario je pobedu u revanš meču protiv irskog Sent Patrika u okviru Lige šampiona za mlade.

Omladinci Crvene zvezde

Nakon meča u Dablinu koji je završen 1:2 u korist tima iz Beograda, crveno-beli su blistali i na stadionu Čukaričkog gde su odneli pobedu rezultatom 2:0

U prestonici republike Irske, dvostruki strelac bio je mladi Marko Lazetić ovoga puta je goleadu otvorio Leković koji je mrežu rivala zatresao u 12. minutu na asistenciju Milosavića.

Minimalnim vođstvom Zvezde završeno je i prvo poluvreme. Gosti su čvršće ušli u nastavak utakmice ali ipak nisu imali nakakva rešenja na polovini srpskog tima.

U 80. minutu meča, Kahvić je odlično uposlio Milosavića koji je duplirao prednos crveno-belih i ujedno postavio i konačan rezultat na ovom meču.