JOKANOVIĆ TRAGIČAR VEČERI: Šefildu ovo nije smelo da se desi!

19.10.2021

21:53

Ove večeri odigrano je i 13. kolo engleske druge lige - Čempionšipa. Jedan od najvećih tragičara večeri je svakako Šefild Slaviše Jokanovića.

Veliki peh za tim srpskog stručnjaka

Sve što je moglo da krene nizbrdo po njegov tim u 92 minuta utakmice sa Milvolom – desilo se.

Popularne "Oštrice" su izgubile na svom terenu sa 2:1 i nastavile da igraju po sistemu korak napred, nazad dva.

Iako je Jokanović majstor za Čempionšip, dokazao je to i u Votfordu i u Fulamu, ne deluje da će mu se na klupi Šefilda osmehnuti i treća sreća.

Lavovi iz Londona su poveli golom Valasa u 11. minutu, ali je domaćin uspeo da se vrati u ravnotežu pogotkom Šarpa iz penala u poslednjem minutu poluvremena.

Kao da je gol poremetio Junajted, jer je Gibs-Vajt dobio crveni karton malo nakon što je odmaklo drugo poluvreme.

I taj minus na terenu je ukočio crveno-bele, a oslobodio noge Lavovima iz Londona.

Milvol je do gola za pobedu došao u 92. minutu preko Kupera. Da boli Jokanovića još više...