OTKRIVENO STANJE NAVIJAČA KOME JE POZLILO NA TRIBINAMA: Jeziva scena u Engleskoj!

17.10.2021

19:54

Navijač, kojem je pozlilo tokom fudbalske utakmice Premijer lige između Njukasla i Totenhema nalazi se u stabilnom stanju, saopštio je večeras domaći klub. Podsetimo još i da su "mamuze" savladale "svrake" rezultatom 3:2.

Fudbaleri Njukasla i totenhema vode bitku na terenu

Podsetimo, utakmica Njukasl - Totenhem prekinuta je u 40. minutu, nakon što je navijaču pozlilo na tribinama, a to je primetio Serhio Regilon koji je prišao sudiji i skrenuo mu pažnju na situaciju.

Sudija Andre Mariner poslao je igrače u svlačionicu, a meč je nastavljen posle dvadesetak minuta, nakon što je navijač na nosilima iznesen sa stadiona.