SRBIN ODBRANIO PENAL! Uprkos sjajnoj partiji našeg golmana, Napoli slavio!

17.10.2021

17:54

Vanja Milinković Savić potvrdio sjajnu formu odbranom penala Lorencu Insinjeu, ali je Napoli uspeo da savlada Torino sa 1:0 (0:0).

Viktor Osimen na meču Napoli - Torino

U nedeljnom duelu osmog kola Serije A protiv Napolija, Vanja Milinković Savić sjajno je odigrao utakmicu i najzaslužini je što favorizovani domaćin nije stekao prednost u 27. minutu. Srpski golman odbranio je penal Lorencu Insinjeu.

Uzbudljiv meč osim penala,obelezio je i ponisten gol Di Lorenca u 56. minutu utakmice.

Napoli je do kraja susreta nastavio da napada i trazi put do gola Torina, a Viktor Osimhen je još jednom pokazao klasu.

U samom finišu meča u 81. minutu,talentovani Nigerijac doveo je Napolitance u vođstvo, a "Bikovi" nisu imali snage da do kraja učine nešto više.

Ovom pobedom Napoli je ostao na čelu tabele sa ubedljiva 24 boda ,dok je Torino pao na dvanaestu poziciju.