KAKVA IGRA SUDBINE: Zagrepčani SLAVE Srbina!

16.10.2021

20:01

Fudbaleri Rijeke i Dinama remizirali su 3:3 u fantastičnom derbi meču hrvatskog šampionata.

Navijači Dinama iz Zagreba

Rijeka je na poluvremenu vodila sa ogromnih 3:0, ali je Dinamo u nastavku uspeo da postigne tri gola i stigne do velikog boda.

Jedan od junaka Zagrepčana bio je i srpski napadač Komnen Andrić. On je postigao izjednačujući gol osam minuta pre kraja utakmice.

Rijeka je posle prvih 45 minuta vodila sa 3:0, dvostruki strelac bio je Josip Drmić, a jednom je Velkovski pronašao put do mreže.

Činilo se da će domaćin stići do lagane pobede, ali se u drugom poluvremenu dogodilo pravo malo čudo.

Bruno Petković je realizovao dva penala u razmaku od sedam minuta, a onda je kao što smo već napisali na scenu stupio Komnen Andrić.

Ušao je na poluvremenu i u samom finišu postigao jako bitan gol, drugi u sezoni i to tek na drugom meču.