SENZACIJA U PREMIJER LIGI: Grof Božović je GLAVNA tema!

16.10.2021

14:14

Arsenal iz Tule je napravio pravo iznenađenje i savladao šampiona Rusije Zenit sa 2:1, u okviru 11. kola ruske Premijer lige.

Miodrag Božović

Arsenal koji sa klupe predvodi Miodrag Božović je golom u 90. minutu šokirao Zenit koji i ove sezone drži čelo prvenstva.

Nakon mirnog prvog poluvremena, domaći su prvi stigli do gola. Prvo je Davitašvili u 53, minutu doveo Arsenal u vođstvo, da bi na samom kraju meča usledila prava drama.

Artjem Dzjuba je u 88. minutu poravnao rezultat, ali je King Kanva golom u 90. je doneo veliku pobedu Arsenalu, koji je tako izašao iz zone ispadanja.