HLADAN TUŠ ZA SRBIJU: Portugalci poveli posle SUMNJIVE SITUACIJE, pa uništili Luksemburg! (VIDEO)

12.10.2021

19:36

Navijači u Srbiji pomno prate meč između Portugala i Luksemburga, gde je u prvom poluvremenu palo čak tri gola.

Fudbaleri Portugala

Srbija posle prvog poluvremena ima remi sa Azerbejdžanom 1:1, dok je direktni rival za prvo mesto u grupi Portugal, za 45 minuta dao već tri gola.

Ronaldo je dva puta bio strelac iz penala, a prvi je dosuđen posle sumnjive situacije koju možete pogledati OVDE.

Bernardo Silva je bio u prodoru na desnoj strani, oboren je, ali činilo se van kaznenog prostora, međutim, sudija nije imao dilemu i pokazao je na belu tačku.

Samo pet minuta kasnije, Ronaldo je još jednom bio precizan.

Nastavili su domaći da jurišaju ka golu Luksemburžana, a u strelce u prvom poluvremenu se upisao i Bruno Fernandeš.