TOTALNA LUDNICA: Veliki povratak Takume Asana! (VIDEO)

12.10.2021

16:19

Bivši fudbaler Partizana Takuma Asano je doneo pobedu Japanu protiv Australije 2:1 , i tako održao reprezentaciju u borbi za plasman na Svetsko prvenstvo.

Takuma Asano postigao gol u pobedi Japana

Japanci su savladali "kengure" na domaćem terenu i tako održali svoje šanse za jedno od prva dva mesta u grupi, koje vodi direktno u Katar, a heroj meča je bio Takuma Asano.

Bivši fudbaler Partizana je u 85. minutu sjajno stvorio šansu i šutnuo na gol, i tako uspeo da iznudi autogol Aziza Behića i donese pobedu svom timu.

Poveli su Japanci u osmom minutu preko Ao Tanake, da bi u nastavku Ajdin Hrustić izjednačio na 1:1.

Japan sada ima šest bodova, tri manje od Australije i Saudijske Arabije, s tim da Saudijci imaju i utakmicu manje u odnosu na ove dve ekipe.

Da podsetimo, Asano se muči sa formom od odlaska iz Partizana, nije postigao gol skoro dva meseca, ali posle ovog pogotka je najavio povratak u staru formu.