LIGA NACIJA: Srpski sudija delio pravdu, Italija savladala Belgiju u borbi za treće mesto! (VIDEO)

10.10.2021

15:12

Fudbalska reprezenatcija Italije osvojila je treće mesto u Ligi nacija, pošto su sa 2:1 u Torinu savladali Belgiju. Utakmicu je sudio srpski internacionalac Srđan Jovanović.

Fudbaleri Italije slave pogodak protiv Belgije

Italija je povela u prvom minutu nastavka, kada je Barela volej udarcem doveo Azure u vođstvo.

Manje od 20 minuta kasnije, prednost je duplirana. Kijeza je bio u još jednom prodoru kada je prošao Timotija Kastanja. Fudbaler Lestera je zakasnio sa startom, a sudija Srđan Jovanović je pokazao na "belu tačku".

Neumoljiv sa bele tačke bio je Domeniko Berardi za 2:0. Konačnih 2:1 postavlja De Ketelar u samom finišu duela.

Večeras od 20 i 45 u finalu Lige nacija sastaju se selekcije Španije i Francuske.