SUPERLIGA SRBIJE: Bez pobednika na "Karađorđu", Radnički otkinuo bod Vojvodini

03.10.2021

20:30

Utakmicom između Vojvodine i Radničkog iz Niša (1:1) , zajedno sa duelom Crvene zvezde i Metalca (3:1), zatvoreno je 12. kolou Superligi Srbije pred reprezentativnu pauzu koja tek sledi.

Fudbaleri vojvodine u zajedničkom razgovoru

Gosti su gotovo celo drugo poluvreme igrali sa igračem manje, ali su na kraju ipak uspeli da stignu do boda.

Vodili su od 34. minuta golom Lazara Arsića, a bod "lalama" doneo je Mirko Topić.

Vojvodina sa 16 bodova zaostaje četiri boda za četvrtoplasiranim TSC-om. Radnički ima 14, ali od dolaska Radoslava Batka na klupu ovaj klub ne zna za poraz na tri meča.