ZVEZDA KROZ IGLENE UŠI PROTIV METALCA: Tesan trijumf crveno-belih, trka za Partizanom se nastavlja (VIDEO)

03.10.2021

20:00

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su na svom terenu u 12. kolu Superlige Srbije ekipu Metalca rezultatom 3:1.

Slavlje fudbalere Zvezde na meču protiv Metalca

Zvezda je igrala bez Aleksandra Kataija ove večeri, ali je i pored te činjenice prva došla do prednosti pogotkom Falka na početku utakmice.

Metalac se nije predavao, pa su pred sam kraj prvog dela došli do 1:1 golom Filipa Stuparevića.

Mučili su gosti aktuelnog srpskog šampiona, a početkom drugog dela su takođe preko Stuparevića mogli i do prednosti. Ipak, Popović je bio siguran na golu!

U nastavku duela Zvezda je preko Ivanića u 63. minutu, a kasnije i Kange sa bele tačke slomila otpor Metalca i upisala nova tri boda.