JUVE SE MUČIO, ALI NA KRAJU POBEDIO: Lokateli matirao srpskog golmana i doneo trijumf "staroj dami"

02.10.2021

18:20

Fudbaleri Juventusa su u sedmom kolu Serije A, savladali gradskog rivala Torino minimalnim rezultatom 1:0.

''Stara dama'' slavila u gradskom derbiju

Prvo poluvreme gradskog derbija u Torinu proteklo je bez ozbiljnije šanse, pa je rezultat u prvih 45.minuta glasio 0:0.

Nešto zanimljvije i dinamičnije bilo je u drugom poluvremenu. Trenutak odluke desio se u 86.mitnutu Manuel Lokateli matirao srpskog golmana Vanju Milinkovića-Savića, tako doneo pobedu svom timu.

Posle lošijeg početka u domaćem prvenstvu, izabranici Masimilijana Alegrija popravljaju svoju formu i penju se prema vrhu tabele. Zabeležili su tri pobede u nizu u Seriji A.