BRĐANI POKORILI TOPOLU: Čukarički zaustavio mašineriju Mladena Krstajića

02.10.2021

17:15

Fudbaleri Čukaričkog su u 12.kolu Superlige Srbije, kao gosti savladali ekipu TSC-a rezultatom 2:1.

Đorđe Jovanović slavi pobedu svog tima

Dinamičan početak TSC-a na startu utakmice i mnogobrojne šanse koje nisu uspeli da iskoriste igrači domaćeg tima, pa je Stefan Čolović svojim prvencem u ovoj sezoni doneo prednost Čuki.

Domaćin silovito kreće drugom poluvremenu, i posle dva minuta igre, tačnije u 47.minutu meča, Petar Ratkov, najmlađi pojedinac na terenu postiže svoj prvenac i vraća nadu svom timu.

Tačku na meč sa bele tačke stavio je Asmir Kajević, u 67.minutu za konačnih 1:2.

Napomenimo da TSC i Čukarički igraju odličan fudbal u ovoj sezoni, sigurno će do kraja šampionata biti veliki konkurenti Partizanu i Crvenoj Zvezdi.