LIGA ŠAMPIONA: Šerifova SENZACIJA protiv Reala, Mesi se UPISAO u dresu PSŽ-a! (VIDEO, FOTO)

28.09.2021

21:03

Velika uzbuđenja videli smo na šest mečav koji su počeli od 21 čas u okviru Lige šampiona.

Detalj sa meča PSŽ - Siti

Veče je obeležio premijerni pogodak Argentinca Lionela Mesija u dresu PSŽ-a. On je pogodio mrežu "građana u 74. minutu, čime je postavio konačnih 2:0 protiv Mančester sitija, a prethodno je precizan bio Gej.

Takođe, moldavski Šerif napravio je pravu senzaciju u Madridu, trijumfom nad Real Madridom sa 2:1. Gol odluke postigao je Til u 90. minutu, sjajnim udarcem sa distance!

Milan je poražen na "San Siru" od Atletiko Madrida, pogotkom Suareza iz jedanaesterca u sedmom minutu sudijske nadoknade. Poveo je domaćin preko Leaa, izjednačio je Grizman, a crveni karton zaradio je Kesi u 29. minutu, što je bio prelomni momenat susreta.

Još jedno iznenađenje viđeno je u Lajpcigu, gde je ceo plen odneo Klub Briž (1:2), dok je Liverpul "petardirao" Porto (5:1). Borusija je u Dortmundu golom Malena, savladala Sporting minimalnim rezultatom, a prethodno je, od 19 sati, Ajaks bio bolji od Bešiktaša (2:0), dok su u Ukrajini Inter i Šahtjor remizirali bez pogodaka.

Tok duela mogli ste da pratite uživo na našem portalu.

Kraj utakmica

90+7. minut - GOOOL! Suarez je postigao gol u dubokoj nadoknadi, iz penala za preokret na "San Siru" - 2:1!

90. minut - GOOOOOL! Bomba Tila, Šerif vodi u Madridu protiv Reala - 2:1!

84. minut - GOOOOL! Antoan Grizman je uspao "jorgandžijama" da donese izjednačenje, nakon loše reakcije Romanjolija - 1:1!

81. minut -  GOOOOOL! "Petarda" Liverpula na Pirinejima, Roberto Firmino se upisao po drugi put u listu strelaca u kratkom vremenskom roku za ubedljivih 1:5.

78. minut - GOOOOOL! Ekspresan odgovor čete Jirgena Klopa, Firmino je zacementirao trijumf Liverpula na "Dragau" - 1:4!

75. minut - GOOOOOL! Taremi je pogodio za Porto, čime su Portugalci smanjili zaostatak protiv Liverpula na 1:3.

74. minut - GOOOOOL! Istorijski, prvi gol Lea Mesija u dresu PSŽ-a, bio je to sjajan udarac Argentinca levom nogom koji je Francuze doveo na korak od velike pobede nad Mančester sitijem - 2:0!

72. minut - Šerifu je poništen gol zbog ofsajda, umalo novi šok u Madridu!

65. minut - GOOOOL! Karim Benzema je iz penala uspeo da domaćinu donese izjednačenje, Real Madrid - Šerif 1:1!

60. minut - GOOOOL! Novi gol Salaha, Liverpul "gazi" Porto (0:3).

54. minut - Luis Suarez je propustio veliku priliku za Atletiko, njegov udarac glavom završio je pored gola koji brani Manjana. Milan i dalje ima minimalnu prednost.

50. minut - Tvrd početak drugih delova igre, bez golova na šest terena.

46. minut - Počela su druga poluvremena

Kraj prvih poluvremena

45. minut -  GOOOOL! U samoj završnici prvog dela igre Mane je duplirao vođstvo "crvenih", Liverpul vodi sa 2:0!

41. minut - GOOOOL! Ric je "šokirao" Lajpcig, Briž vodi sa 2:1 u Nemačkoj!

38. minut - Malenov gol je ovoga puta priznat, Borusija je povela protiv Sportinga sa 1:0!

36. minut - Pogodak je postigao Dortmund, preko Malena, ali je on poništen zbog ofsajda, nakon konsultacije VAR tehnologije.

29. minut - Milan je ostao sa desetoricom igrača na terenu. Kesi je dobio drugu javnu opomenu, pa ga je sudija Čakir isključio!

25. minut - GOOOOL! Jakšibaev je postigao istorijski gol glavom na stadionu "Santjago Bernabeu", Šerif vodi protiv Reala - 1:0!

23. minut - GOOOOL! Hans Vanaken je bio precizan u Nemačkoj, Briž je uspeo da izjednači protiv Lajpciga (1:1).

20. minut - GOOOOL! Rafael Leao je već u narednom napadu pogodio gol "jorgandžija", rosoneri su poveli sa 1:0!

19. minut - Veliku šansu propustio je Milan. Dijaz je proigrao Rebića, ali je njegov udarac, u situaciji "1 na 1", odbranio Jan Oblak.

18. minut - GOOOOOL!Mohamed Salah je zatresao mrežu na "Dragau", Porto - Liverpul 0:1!

8. minut - GOOOOL! Gej je postigao vodeći pogodak za PSŽ protiv Sitija, razornim udarcem savladao je golmana "građana".

7. minut - GOOOOL! Lajpcig je poveo golom Nkunkua, nakon odlične solo akcije - 1:0!

5. minut - Nakon pet minuta igre, nema pogodaka na šest susreta koji su startovali od 21 čas.

1. minut - Počele su utakmice

Počinju mečevi na šest terena širom Evrope

Na programu su dva velika derbija. Jedan se igra u Parizu, gde će PSŽ ugostiti Mančester siti, u reprizi prošlogodišnjeg polufinala.

Sa druge strane, na "San Siru" sastaju se Milan i Atletiko Madrid u veoma važnog duelu koji može jedan od dva tima značajno približiti nokaut fazi.

Očekuju se ubuđenja i na "Dragau", gde će snage odmeriti Porto i Liverpul, dok Zvezdin "dželat", ekipa Šerifa ide na noge slavnom Real Madridu.

Preostala dva duela igraju se u Nemačkoj, a igraju Lajpcig - Klub Briž i Borusija - Sporting.

Tok mečeva možete pratiti uživo na našem portalu.

21.00 Milan - Atletiko Madrid 1:2 (1:0) /Leao 20 - Grizman 84, Suarez 90+7/

21.00 Porto - Liverpul 1:5 (0:3) /Taremi 75 - Salah 18, 60, Mane 45, Firmino 77, 81/