SERIJA A: Pobedu Juventusa u senci ostavile Dibaline SUZE!

26.09.2021

14:04

Uzbudljivo je nastavljeno šesto kolo Serije A. Najzanimljiviji meč viđen je između Juventusa i Sampdorije koji je završen u korist "Stare dame" rezultatom 3:2 (2:1).

Dibala nije mogao da sakrije suze

Meč je svakako obeležio napadač Juvea Paolo Dibala koji je na terenu proveo svega 21 minut.

Argentinac je u 10. minutu iskoristio lepu asistenciju Lokatelije i sa 18 metara pogodio sam ugao za 1:0.

Već u 21. minutu morao je da napusti teren zbog povrede mišića. Da mu je ovo veoma teško palo videlo se i po suzama na njegovom licu.

Juventus je u 43. minutu postigao drugi gol, Muru je igrao rukom u šesnaestercu, a sudija pokazao na belu tačku. Siguran izvođač najstrože kazne bio je Leonardo Bonući.

Sampdorija je samo minut kasnije postigla gol. Posle akcije iz kornera, Kandreva je centrirao, a Jošida glavom savladao Perina za 2:1.

Juventus je ponovo dodao gas, a u 57. minutu Kuluševski je vratio povratnu, a Lokateli postigao svoj prvenac u crno-belom dresu za 3:1.

U finišu je Sampdorija uspela da zakuva rezultat, pošto je Kandreva u 83. minutu pogodio za 3:2.

Juve sada ima osam bodova i zauzima osmo mesto, dok je Sampdorija 14. sa pet.