LUDA UTAKMICA U LONDONU: Brentford i Liverpul ZADIVILI sve i podelili bodove!

25.09.2021

18:33

Fudbaleri Brentforda i Livepula odigrali su nerešeno 3:3 u fantastičnom meču u okviru 6. kola Premijer lige Engleske.

Fudbaleri Liverpula u neverici

Na Brentford Komjuniti stadionu u Londonu gledali smo izvanrednu utakmicu i možda je i najpravednije da su timovi podelili bodove.

Pinok je doveo domaćina u vođstvo posle prelepe asistencije petom Ajvana Tonija. Igrao se 27. minut.

Ipak, samo četiri minuta kasnije Žota donosi izjednačenje Liverpulu, pa se sa rezultatom 1:1 otišlo na poluvreme.

Salah posle divne asistencije Fabinja u 54. minutu postiže vodeći gol za Liverpul. VAR je pregledavao ovaj pogodak, i na kraju je presudio da ofsajda nije bilo.

Brentford se nije predavao, pa je posle velike gužve Janelt bio najsnalažljiviji i tako doneo izjednačenje svom timu.

Samo četiri minuta kasnije prelep pogodak postiže Džons, pa je Liverpul ponovo došao u vođstvo.

Golovima kraja nije bilo, pa je konačan rezultat u 82. minutu postavio rezervista Visa. Do kraja utakmice videli smo još jedan pogodak, ali je on opravdano poništen zbog ofsajda Ajvana Tonija.

Liverpul se ovim bodom osamio na prvom mestu, dok je londonski Brentford sada deveti sa isto toliko bodova.