FANTASTIČAN DAN: Srbi POKORILI Englesku!

16:04

Veoma dobar dan za Srbe u Čempionšipu.

Slaviša Jokanović

Sve je krenulo pobedom Redinga nad Midlsbroom od 1:0 u prvom meču dana.

Ekipa Veljka Paunovića stigla je do trijumfa golom hrvatskog fudbalera Alena Halilovića, ovo je njemu bio prvenac u dresu londonskog kluba.

Od 16 časova svoje mečeve igrali su Slaviša Jokanović i Aleksandar Mitrović.

Jokanov Šefild je posle velike muke i mnogo propuštenih prilika na legendarnom Bramal Lejnu savladao Derbi Kaunti sa 1:0. Jedini gol postigao je Bili Šarp sa bele tačke u 90. minutu.

Derbi je od 57. minuta igrao sa igračem manje kada je Rus dobio direktan crveni karton.

Aleksandar Mitrović postigao je jedini gol za Fulam u remiju sa Bristol sitijem u gostima.

Srbin je Kotidžerse doveo u prednost u 50. minutu. Ovim golom izjednačio se sa Sviftom iz Redinga na čelu liste strelaca, obojica imaju po sedam pogodaka.

Ipak, Palmer u 73. minutu postavlja konačnih 1:1 i donosi veliki bod Bristolu.