BAJERN 5/5! Bavarska mašinerija nastavila da MELJE!

24.09.2021

20:32

Fudbaleri minhenskog Bajerna nadigrali su kao gosti Grojter Firt u 6. kolu Bundeslige rezultatom 3:1 (0:2).

Slavlje fudbalera minhenskog Bajerna

Bavarci su veliku prednost stekli već na poluvremenu, kada su poveli sa velikih 2:0.

Strelci su bili Miler u 10. i Kimih u 31. minutu, na asistenciju Sanea. Činilo se da situaciju, po branioca titule, može da zakomplikuje isključenje Pavara, koji je zaradio direktan crveni karton početkom drugog poluvremena, ali se to nije desilo.

Kada je Grizbek postigao autogol u 68. minutu, bilo je jasno da će bodovi put Minhena, a Grojter Firt je počasni pogodak postigao u samoj završnici susreta, preko Itena.

Minhenski velikan je tako upisao petu vezanu pobedu, čime je ostao na čelu tabele, dok je domaćin zakucan za dno tabele nemačkog šampionata sa tek jednim poenom.