KONAČNO PALA I BAGDALA: Brđani slavili u Kruševcu - Proleter srušio Spartak!

22.09.2021

18:38

Ove srede su odigrana dva meča popodnevnog programa Superlige Srbije.

Odigrani mečevi Superlige Srbije

Čukarički je savladao kruševački Napredak rezultatom 1:2, i tako konačno srušio u ovom šampionatu neosvojivu Bagdalu.

Da se domaćinu ne piše najbolje, pokazao je Lukić u 12. minutu, kada je doveo “brđane” u vođstvo.

Ipak se “čarapani” nisu predavali, u 58. minutu je Marjanović zatresao mrežu za izjednačenje.

Ipak, tim Saše Ilića stiže do tri boda golom Jovanovića dvadesetak minuta pre kraja meča.

Spartak i Proleter su odigrali 90 minuta u visokom ritmu, gotovo bez stajanja. Viđeno je mnogo šansi na obe strane, a na kraju su se radovali fudbaleri Proletera koji su na severu zemlje došli do druge pobede u prvenstvu.

Prednost Novosađanima doneo je Kun u 25. minutu, da bi pet minuta kasnije na intervenciju iz VAR sobe Proleteru bio poništen gol za 2:0.

U nastavku Spartak stiže do remija preko Bjelkovića, ali Mladenović tri minuta pre kraja rešava ovu utakmicu.