SUPERLIGA SRBIJE: Radnički PREOKRETOM srušio Novi Pazar!

22.09.2021

17:11

U meču desetog kola Superlige Srbije, fudbaleri Radničkog iz Kragujevca, savladali su, na svom stadionu, ekipu Novog Pazara, sa 2:1.

Novi poraz Pazaraca

Sva tri pogotka, viđena su u prvom poluvremenu. Gosti su najpre poveli u osmom minutu, golom Almira Aganspahića.

Zatim je usledio preokret domaćina golovima Filipovića u 13. i Mirića u 23. minutu.

Kragujevčani su odneli sva tri boda a treba istaći i da je meč obilovao izglednim šansama. Jednu takvu, nije iskoristio Aganspahić, koji nije uspeo da poravna rezultat.

Radnički sada, sa 14 bodova, zauzima sedmu poziciju, dok Pazarci imaju sedam bodova, i na 14. su mestu.