IGRAJU KAO LUDI: Napoli UNIŠTIO crno-bele i zacementirao se na čelu Serije A!

20.09.2021

20:41

Fudbaleri Napolija nastavili su sa fantastičnim rezultatima na startu sezone u Seriji A.

Fudbaleri Napolija slave jedan od golova

Napoli je u gostima deklasirao Udineze sa 4:0, pa je posle četiri odigrana kola jedini tim u ligi sa maksimalnim učinkom.

Gosti su poveli golom Osimhena u 24. minutu, a na 2:0 povisio je Rahmani 11 minuta kasniije.

Baš kao u prvom, Napoli je i u drugom poluvremenu postigao dva gola. Kulibali je u 52. minutu pogodio za 3:0, a konačan rezultat postavio je Čuki Lozano u 84. minutu.

Napoli se posle četiri kola nalazi na prvom mestu na tabeli sa maksimalnih 12 bodova, što svakako može da raduje trenera Spaletija. Sa druge strane Udineze je doživeo prvi poraz u ovoj sezoni i trenutno je na osmom mestu sa sedam bodova.