DE HEA HEROJ JUNAJTEDA: Vest Hem ispustio remi u 95. minutu, Ronaldo ponovo pogodio! (VIDEO)

19.09.2021

15:19

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Vest Hem sa 2:1, u meču 5.kola Premijer lige.

FK Mančester junajted

Domaćin je poveo u 30. minutu, kada je Boven proigrao Benramu, a on pogodio Varana i lopta je prevarila De Heu i ušla u gol.

Kristijano Ronaldo je ponovo bio strelac za Mančester junajted i doneo izjednačenje u 39. minutu.

Fabijanski mu je odbranio prvi šut, ali mu se lopta odbila na nogu i sa nekoliko metara je smestio u gol.

Lingard je pogodio za novo vođstvo, a Vest Hem je imao priliku da dođe do boda u 95. minutu iz penala, međutim De Hea je sjajnom odbranom sprečio Nobla da izjednači.

Srpski fudbaler Nemanja Matić igrao je od 88. minuta.

U drugom meču u istom terminu, Brajton je savladao Lester 2:1 (1:0).

Golove za Brajton postigli su Mopaj u 35. iz penala i Velbek u 50. minutu, dok je Vardi bio strelac u 61. minutu.