3/3! Vlahovićeva Fiorentina ne staje!

18.09.2021

15:30

Fudbaleri Fiorentine savladali su Đenovu na "Marasiju" sa 2:1 (0:0) u okviru 4. kola Serije A, čime su upisali treći vezani trijumf u šampionatu Italije.

Vlahović i Saponara slave gol protiv Đenove

Od Srba u dresu ljubičastih, 81 minut je odigrao Dušan Vlahović, dok je na drugoj strani ceo meč na terenu proveo Nikola Maksimović.

Vodeći gol za goste dao je Saponara u 60. minutu, na asistenciju Bonaventure, da bi isti tandem, samo u zamenjenim ulogama, duplirao prednost u 88. minutu. Počasni pogodak za Đenovljane delo je iskusnog Krišita sa bele tačke u osmom minutu sudijske nadoknade.