GOTOVO JE! GROBARI SU OVO ČEKALI GODINU DANA: Fenomenalna vest za Partizan STIŽE iz Španije!

17.09.2021

20:10

Bivši napadač Partizana Umar Sadik postigao je dva gola u meču španske Segunde za Almeriju protiv Alkorkona.

Fudbaleri Partizana

Nigerijac je mrežu rivala pogađao u 5. i 16. minutu, da bi u 37. promašio penal.

Bez obzira na to, Sadik je ispunio kotu od 25 golova, koliko je bilo potrebno kako bi Partizan inkasirao 500.000 evra od bonusa koji je dogovoren prilikom njegove prodaje.

Sadik obradovao Grobare pred Večiti derbi

Almerija ima prednost od velikih 3:0, posle prvih 45 minuta na gostovanju u sklopu 6. runde.