NIJE DOBRO POČELO: Srbija poražena u KLJUČNOM MEČU na startu Svetskog prvenstva u futsalu!

14.09.2021

16:48

Futsal reprezentacija Srbije je poražena na startu Svetskog prvenstva od selekcije Irana rezultatom 3:2.

Srbija - Iran

Srbija je već na samom startu prvenstva dobila pakleni zadatak, pošto je selekcija Irana na prošloj svetskoj smotri osvojila treću poziciju.

U grupi sa Srbijom se pored Irana nalaze i aktuelni prvak Sveta, reprezentacija Argentine, kao i selekcija SAD-a.

Iran je poveo golom Ahmadija u 4. minutu susreta, a odmah potom je Fakim udvostručio prednost favorita.

Međutim, Miloš Stojković uspeva da smanji zaostatak u 18. minutu meča, pa je reprezentacija Srbije na poluvreme otišla sa golom zaostatka.

Dugo se čekalo na gol u drugom poluvremenu, a Iran preko Esmailpura stiže do 3:1, na tri i po minuta do kraja.

Međutim, Srbija ekspresno uzvraća preko Tomića koji se oslobodio svojih čuvara i savladao Samimija, ali nije bilo vremena za preokret.