PETARDA REALA BEZ JOVIĆA: Het-trik Benzeme, PREOKRET Madriđana protiv Selte!

12.09.2021

22:20

Real Madrid je ubedljivo savladao Seltu sa 5:2 (1:2), u meču 4. kola španske Primere, posle preokreta.

Napadač Real Madrida Karim Benzema slavi gol protiv Selte

Junak slavlja "galaktikosa" bio je francuski napadač Karim Benzema, koji je postigao het-trik.

Francuz je mrežu kluba iz Viga pogađao u 24, 47. i 87. minutu iz penala, a golove za Madriđane dali su još Vinisijus u 54. i, letnje pojačanje, Kamavinga u 72. minutu utakmice. Selta je u dva jnavrata vodila tokom prvog dela meča, zahvaljujući Mini i Serbiju, ali nije izdržala nalet zahuktalog domaćina u drugih 45 minuta.

Srpski napadač Luka Jović nije bio u protokolu.

Real se sada nalazi na čelu tabele La lige sa deset bodova, dok je Selta za sada stigla tek do jednog poena.