BUNDESLIGA: Iz keca u dvojku u Leverkuzenu, Milioneri GOLEADOM srušili Farmaceute!

11.09.2021

15:30

U subotu su bili na programu mečevi 4. kola Bundeslige, a jedan od dva derbija odigran je u Leverkuzenu.

Detalj sa meča Bajer - Dortmund

Borusija je uspela da preokrene rezultat i nadigra "Farmaceute" rezultatom 4:3 (1:2).

Bajer je poveo preko Virca, izjednačio je Haland, a u finišu prvog dela pogodio je Šik za 2:1. Goleada je nastavljena i u drugom poluvremenu, najpre je precizan bio Brant, dok je odgovorio Dijabi u 55. minutu. Preokret "milionera" kompletirali su Gereiro i Haland sa "bele tačke" u 75. minutu.

U subotu popodne, viđene su još dve pobede gostiju. Volfsburg je nadigrao Grojter Firt rezultatom 2:0, a identičan skor viđen je na meču Hofenhajm - Majnc.

Bodove su podelili Frajburg i Keln (1:1), te Union Berlin i Augzburg (0:0).

Od 18:30 časova igra se derbi u Lajpcigu gde gostuje Bajern.