TOBDŽIJE POSRAMLJENE I PONIŽENE: Mančester siti TORPEDOVAO Arsenal i ZAKUCAO ga za dno Premijer lige!

28.08.2021

13:29

Fudbaleri Mančester sitija deklasirali su Arsenal sa 5:0 u okviru 3. kola Premijer lige Engleske.

Slavlje fudbalera Mančester sitija

Mančester siti je tako stigao do drugog uzastopnog trijumfa od 5:0, pošto je protekle nedelje istoim rezultatom na svom terenu savladao Norič.

Sa druge strane Arsenal posle tri odigrana kola nema nijedan bod, nijedan gol i trenutno se nalazi na poslednjem mestu na tabeli Premijer lige.

Siti je poveo u 7. minutu golom Ilkaja Gindogana, koji je, iako najniži na terenu, nadskočio sve defanzivce Arsenala i glavom savladao Lena.

Pet minuta kasnije Feran Tores pogađa za 2:0, a odbrana Tobdžija je još jednom skandalozno odreagovala.

Siti je nastavio sa dominacijom, a onda je Džaka u svom stili zaradio crveni karton u 35. minutu posle starta sa dve noge.

Navijači Arsenala napuštali su stadion već posle drugog gola, a u još većim kolonama kada je Džaka dobio crveni.

Griliš je u 43. minutu asistirao Žesusu, kome nije bilo teško da postigne treći gol za Građane.

U drugom poluvremenu Arsenal jedva da je stizao do lopte, i imao je svega 14% poseda.

Rodri je u 53. minutu posle duge akcije preciznim udarcem savladao Lena, a konačan rezultat postavio je svojim drugim golom Feran Tores u 84. minutu na asistenciju Mareza.