KATASTROFA ZA SRPSKE MENADŽERE: Jokan i Paun u dubokoj nadoknadi ostali bez ijednog boda!

21.08.2021

15:59

Slaviša Jokanović nastavio je sa katastrofalnim rezultatima na klupi Šefilda, dok je Reding Veljka Paunovića pretrpeo poraz posle preokreta.

Slaviša Jokanović

Šefild junajted je u četvrtom kolu doživeo i treći poraz, posle drame na Bramal Lejnu slavio je Hadersfild sa 2:1.

Jokanovićev tim je bio daleko bolji rival tokom čitavog meča, ali je na kraju ostao bez ijednog boda.

Hadersfild je postigao gol preko Korome u 75. minutu. Šefild je svim silama napadao i konačno je u 92. minutu golom Šarpa izjednačio na 1:1.

Činilo se da će Jokanović uspeti da se spase i osvoji bod, ali onda je usledila katastrofalna reakcija odbrane Šefild koju kažnjava Kolvil u 94. minutu i donosi tri boda Hadersfildu, a srpskom stručnjaku možda uručuje i otkaz.

Kada je u pitanju Veljko Paunović ni on nije imao previše razloga za zadovoljstvo. Njegov Reding poražen je posle preokreta u gostima od Koventrija rezultatom 2:1.

Svift je u prvom poluvremenu doneo prednost Redingu, a u 62. minutu Alen je poravnao na 1:1.

Sve je išlo ka podeli bodova, ali je u 98. minutu Koventri stigao do totalnog preokreta golom Godena.

Reding je tako ostao na samo tri osvojena boda posle četiri utakmice.