Frajburg ŠOKIRAO Borusiju, Ajntraht bez muncije protiv Augsburga!

21.08.2021

15:35

Fudbaleri Frajburga su iznenadili Borusiju Dortmund i slavili sa 2:1, u okviru drugog kola Bundeslige, dok su Ajntraht i Augsburg odigrali bez golova.

Erling Haland

Domaći su već u 6. minutu stigli do prednosti preko Grifa, praktično iz prve prave prilike na meču, a do kraja prvog perioda igre nije bilo promene rezultata.

Šalai je po drugi put šokirao "milionere" u 53. minutu za 2:0, ali je ubrzo Borusija smanjila rezultat na 2:1, autogol je postigao Keitel., što je bio i konačan rezultat.

Ajntraht sa Kostićem u timu je bio nadmoćan rival protiv Augsburga, na kraju bez golova. Gosti bez šuta u okvir gola danas, domaći su uputili preko 20 udaraca ka golu, ali nedovoljno dobro.

Augsurg - Ajntraht

U duelu Herte i Volfsburga pobeda gostiju, bilo je 1:2.

Bohum je dočekao Majnc na svom terenu i slavio sa 2:0, dok je bez pobednika u duelu Grojter Firta i Arminije iz Bilefelda, bilo je 1:1.