JEDVA PREŽIVEO: Rolerkoster za Lalatovića, drama sa srećnim krajem!

20.08.2021

18:46

Srpski trener Nenad Lalatović upisao je debitantsku pobedu na klupi saudijskog Al Batina.

Nenad Lalatović

Lalatovićev Al Batin je u drugom kolu saudijskog prvenstva savladao na svom terenu Abhu sa 2:1.

Domaćin je poveo golom Jusefa El Džeblija u prvom poluvremenu. Ipak, gosti stižu do izjednačenja u 89. minutu, a strelac je bio Atuči.

Činilo se da će Lalatović i posle drugog kola ostati bez trijumfa, ali je onda stigao spas u 97. minutu.

Abreu postiže gol i donosi tri boda Al Batinu za veliku radost Lalatovića, ali i čelnika kluba koji su meč pratili sa tribina.