PUCALI SAMI SEBI U NOGE: Santa Klara PRODALA najboljeg fudbalera, Partizanu olakšan posao u revanšu?

20.08.2021

17:00

Santa Klara je savladala Partizan sa 2:1 na svom terenu, a možda i najzaslužniji za trijumf Portugalaca bio je brazilski napadalč Karlos Žunior.

Fudbaleri Santa Klare i Partizana

Žunior je u 4. minutu iskoristio očajnu reakciju Partizanove odbrane da donese prednost Santa Klari.

Fantastični Brazilac je žestoko mučio odbranu crno-belih sve dok nije napustio teren u toku drugog poluvremena.

Samo dan posle pobede nad Partizanom, Santa Klara je odlučila da proda Karlosa Žuniora. On će karijeru nastaviti u Al Šababu sa kojim je potpisao trogodišnji ugovor.

To znači da Brazilac najverovatnije neće igrati protiv Partizana u revanšu u Beogradu, pa će crno-beli imati daleko lakši posao protiv Portugalaca.

O tome dovoljno govori podatak da je Santa Klara ove sezone postigla 12 golova, a strelac njih šest bio je upravo Žunior.