Voždovac PREŽIVEO Novi Pazar, Čukarički i Radnički bez municije!

15.08.2021

19:12

Fudbaleri Voždovca su savladali ekipu Novog Pazara 3:2 na "Krovu" u okviru 5. kola Superlige Srbije, dok je meč između Čukaričkog i Radničkog završen bez golova.

Čukarički - Radnički Niš

Prvi gol na meču je postigao je Stefan Hajdin i to u finišu prvog poluvremena, ali smo u drugom periodu utakmice gledali daleko bolji fudbal.

Posle samo šest minuta igre u nastavku meča, domaći su iznudili jedanaesterac koji je u gol pretvorio Vujnović i prednost ''zmajeva'' je duplirana na 2:0.

Petnaest minuta kasnije, Pazarci su smanjili na 2:1 lepim golom Mladenovića, ali u 81. minutu Vujnović svojim drugim golom ponovo uvećava prednost domaćeg tima.

Do kraja, još jedan penal, ali u korist gostiju u 90. minutu, kada je Aganspahić bio precizan sa bele tačke.

Fudbaleri Čukaričkog i niškog Radničkog su odigrali meč za zaborav pošto nije bilo golova, a za rezultatom će više žaliti gosti iz Niša koji su imali više prilika za gol.