LUDNICA U BAČKOJ TOPOLI: TSC ostao bez pobede u 96. minutu, palo osam golova!

14.08.2021

17:07

Fudbaleri TSC-a i Radničkog 1923 su remizirali posle goleade u Bačkoj Topoli 4:4, u okviru 5. kola Superlige Srbije.

Mladen Krstajić

TSC je tako prekinuo niz od četiri uzastopne pobede, dok je Radnički 1923 posle dva poraza, upisao remi!

Tim iz Bačke Topole je poveo u 14. minutu meča, kada je Mihajlo Banjac postigao prelep gol, odgovor Radničkog usledio je samo osam minuta kasnije, a delo je Burmaza koji se najbolje snašao posle zbrke u šesnaestercu.

Banjac je u 26. minutu sjajno uposlio Zeca koji je pogodio za novo vođstvo tima iz Bačke Topole 2:1 koliko je ostalo na poluvremenu.

TSC je do trećeg gola stigao u 57. minutu posle kiksa golmana Radničkog Lazara Raičevića koji je loše ispucao loptu, ona je ubrzo stigla do Banjca koji drugi put pogađa mrežu za 3:1.

Činilo se da je pitanje pobednika već rešeno, ali fudbaleri Radničkog uspevaju da za 5 minuta postignu dva pogotka, jedan je bio delo Mirića, drugi Filipovića.

Za novo vođstvo ekipe Mladena Krstajića pogodio je Leandro u 88. minutu, a onda šok u 96. minutu.

Za bod je gol postigao Mirić iz penala u 96. minutu.