NEZAUSTAVLJIVA GOL MAŠINA: Dominacija Dušana Vlahovića!

13.08.2021

21:00

Fudbaleri Fiorentine deklasirali su Kosenzu u Firenci sa 4:0 na startu takmičenja u Kupu Italije.

Dušan Vlahović

Fiorentina je lako stigla do prve pobede u sezoni, a ponovo je dominirao srpski napadač Dušan Vlahović.

Bivši fudbaler Partizana je u prvom poluvremenu postigao dva gola i otvorio put svom timu ka ubedljivi pobedi.

Vlahović je pogađao u 4. i 49. minutu prvog dela igre. Pored njega golove su postigli Gonzalez i Venuti.

Pored Vlahovića dobar meč odigrao je i Nikola Milenković, koji se nalazi na izlaznim vratima Fiorentine.

Postoji šansa da do kraja prelaznog roka Fiola ostane bez oba srpska fudbalera, a ovakva partija Vlahovića sigurno neće promaći zainteresovanim klubovima.