SRBI POLOVIČNI: Prva pobeda Jokanovića, BRODOLOM Paunovića!

10.08.2021

21:30

Srpski treneri Slaviša Jokanović i Veljko Paunović imali su polovičan učinak u 1/64 finala engleskog Liga kupa.

Slaviša Jokanović

Jokanovićev Šefild je na svom terenu opravdao ulogu favorita protiv niželigaša Karlajla, pa je na kraju slavio sa 1:0.

Jedini gol postigao je bivši napadač Liverpula Rajan Bruster u prvom poluvremenu.

Šefild je tokom većeg dela meča bio daleko bolji tim i zasluženo je prošao u narednu fazu. Ovo je ujedno bila i debitantska pobeda Jokanovića u zvaničnim mečevima na klupi Šefilda.

Sa druge strane Reding Veljka Paunovića doživeo je pravi brodolom. Na svom terenu doživeo je poraz od 3:0 od Svonsija.

Velšani su dominirali tokom svih 90 minuta i Redin je imao sreće što nije primio još koji pogodak.

Strelci za Labudove bili su Latibodije u prvom i Kabango i Piro u drugom poluvremenu.

Paunović je tako posle poraza od Stouka na startu Čempionšipa doživeo još jedan neuspeh u uvodnom delu sezone.